Uroczy domek – noclegi z wyżywieniem w Ustroniu

Wypoczynek w Ustroniu

Ustroń jest przepiękną miejscowością, którą chętnie każdego roku odwiedza masa turystów. Jeśli my chcemy wypocząć w ciekawym miejscu, to warto wybrać się właśnie tam.

Oferty noclegowe

W Ustroniu mamy masę przeróżnych ofert noclegowych, wypoczynkowych. Możemy wykupić noclegi z wyżywieniem, bądź bez. Tak naprawdę świetnym wyborem wydaje się możliwość wynajęcia domku, w którym w komfortowych warunkach można się zatrzymać nawet większą paczką przyjaciół. Taki domek dla turystów wcale nie jest dużym wydatkiem i już za około 150-200 złotych za dobę możemy się w nim zatrzymać. W przypadku wyjazdu w kilka, a czasem nawet w kilkanaście osób, nie jest to zbyt wygórowana cena.

Kiedy wyjechać?

Najczęściej na urlop do Ustronia ludzie wyjeżdżają latem w okolicach końcówki czerwca-połowy sierpnia. Tak naprawdę jednak każda pora jest dobra, o ile uda nam się trafić na w miarę ładną pogodę. Jeśli nie zależy nam na upałach to warto wyjechać na urlop wiosną. Wtedy ceny zazwyczaj są znacznie niższe niż w sezonie, a wypoczynek może być równie przyjemny co ten organizowany w sezonie letnim.

 

tablica Tarnowskie Góry

Author: bialy-szkwal.pl