Zwiedzanie Krakowa melexem – zwiedzanie Krakowa a szczególnie Starego Miasta

Kraków miastem turystów

W Krakowie na każdym kroku możemy spotkać turystów, którzy zachwycają się tym miastem. Jest to jedno z najpiękniejszych miast w naszym kraju, a dla wielu osób najpiękniejsze i najważniejsze. To właśnie w Krakowie mieszkali najwięksi królowie.

Co warto zwiedzić?

Na pewno na pierwszym miejscu jest Stare Miasto. Zwiedzanie Krakowa Stare Miasto to punkt obowiązkowy, ponieważ to tutaj jest Wawel, Katedra na Wawelu, Smocza Jama, a także Kościół Mariacki, Rynek i wiele innych atrakcji. W pobliżu krakowskiego rynku znajduje się kilka wartych uwagi restauracji, barów. Warto je odwiedzić, ponieważ mają swój nieziemski klimat i przy tym nie są zbyt drogie. Można więc smacznie i stosunkowo tanio zjeść.

Jak zwiedzać Kraków

Kraków można zwiedzać na kilka sposobów najpopularniejszym jest jednak zwiedzanie pieszo. Samochodem za bardzo Krakowa nie zwiedzimy, ponieważ korki skutecznie zniechęcają. Ciekawym sposobem jest zwiedzanie Krakowa melexem. Można nim zwiedzać te miejsca, które w większości przypadków będziemy zwiedzać pieszo. Jest to spora wygoda, a wynajęcie melexa wcale nie jest takie drogie jak mogłoby się wydawać.

 

tablica Leszno

Author: bialy-szkwal.pl