Zwiedzanie Paryża z przewodnikiem – przewodnik po Paryżu w języku polskim

Do Francji tylko z przewodnikiem

Francja jest przepięknym państwem. Jest tu naprawdę masa miejsc i obiektów wartych uwagi. Szczególnie warty uwagi we Francji jest Paryż, który jest również stolicą tego kraju.

Masa atrakcji

W Paryżu jest masa atrakcji turystycznych. Jeśli jednak chcemy rzeczywiście zwiedzić stolicę Francji, to powinniśmy się wyposażyć w przewodnik po Paryżu w języku polskim. Zwiedzanie Paryża z przewodnikiem jest znacznie prostsze, łatwiejsze i przede wszystkim pozwala na zobaczenie znacznie większej ilości atrakcji turystycznych, niż zwiedzanie tego miasta na własną rękę bez przewodnika.

Co zobaczymy w Paryżu?

Przede wszystkim w Paryżu zobaczymy Wieżę Eiffla. Oprócz tego mamy masę atrakcji takich jak Katedra Notre-Dame, Luwr czy Łuk Triumfalny. W Paryżu mamy również wiele restauracji, w których warto byłoby skosztować tutejszych przysmaków. Miejsc noclegowych również jest sporo. W większości przypadków trzeba liczyć się jednak z tym, że ceny w stolicy Francji nie należą do najniższych. Kilkudniowy wyjazd jest naprawdę sporym kosztem. Warto jednak jak najbardziej go ponieść.

 

ogłoszenia drobne Łódzkie

Author: bialy-szkwal.pl