Uchwyty do szafek, które najlepsze?

W życiu codziennym chwytamy za wiele rzeczy, jednak ważne jest, aby przy wyborze mocowań do naszego domu, kierować się ich solidnością i praktycznym zastosowaniem. Elementy pomocnicze przy otwieraniu szafek, muszą spełniać swoją rolę użytkową. Które najlepiej się sprawdzą w naszym domu, oto przykłady:

 

Uchwyty do szafek pokojowych

Najpopularniejszym rodzajem uchwytów do szafek jest sposób mocowania w dwóch punktach, czyli uchwyty podłużne. Są one na tyle przydatne, że sami możemy decydować o konkretnym rozstawie. Jest to o tyle pomocne, kiedy mamy ograniczone miejsce do przykręcania uchwytów np: przez przeguby. Tego rodzaju uchwyty do szafek są bardzo praktyczne, z łatwością można otworzyć dzięki nim każdy element naszego wyposażenia..

Tutaj dobrze sprawdzą się też tzw. antaby, czyli elementy uchwytu przypominające ruchomą obręcz z elementem stałym mocowanym do danej powierzchni. Jednak należy pamiętać, że tego rodzaju uchwyty będą pasowały tylko do wnętrz o klasycznym charakterze, np: prowansalskim.

Warto wspomnieć też o uchwytach wpuszczanych, które będą pasowały np: do dużych szaf, jak i małych szafek, które dobrze sprawdzą się w uniwersalnych, nowoczesnych wnętrzach. Wpuszczany uchwyt we front szafki, będzie pasował, również do szafek biurowych w naszym gabinecie, dzięki temu zaoszczędzimy więcej miejsca przy biurku podczas siedzenia.

Stylistyka i dzisiejsza dostępność produktów daje nam spore możliwości co do wyboru uchwytów do szafek.

 

Author: bialy-szkwal.pl